سی ام سی شاندونگ

65,000 تومان

لیست واردات رسمی قیمت خرید سی ام سی شاندونگ و فروش سی ام سی خوراکی شاندونگ یولانگ در لبنیات قیمت سی ام سی خوراکی مجوز رسمی مصرف وزارت بهداشت پلمپ وارداتی

سی ام سی خوراکی یا همان کربوکسی متیل سلولز خوراکی است که به عنوان یک دست کننده چربی و دانسیته در محلول مورد استفاده قرار می گیرد. به بیانی دیگر در محصولاتی نظیر شیر کاکائو که در آن کاکائو تمایل به جدا شدن از شیر و ایجاد محلول دو فاز دارد وجود سی ام سی باعث یک دست شدن محصول می گردد.

از ویژگی‌های دیگر سی ام سی حلالیت خوب آن در آب و ایجاد یکنواختی در بافت و طعم محصول است که خصوصا در بستنی سبب بهبود قوام و پایداری ظاهری و همچنین حفظ شکل و رطوبت بستنی می‌گردد.

کاربردهای سی ام سی بسیار متنوع است، از جلوگیری در ته نشینی و یکدستی و قوام در آبمیوه و نوشیدنی های گرم و سرد گرفته تا افزایش خاصیت ژلاتینی در دسر و ژله و همچنین کمک به افزایش ویسکوزیته در تولیدات آردی نظیر رشته نودل که باعث کاهش زمان در تخمیر خمیر و همچنین ایجاد بافتی مقاوم و یکپارچه می‌گردد.

جهت تامین و یا مشاوره های مربوطه در رابطه با سی ام سی خوراکی برند شاتونگ یولانگ که یکی از معروف ترین تولیدکنندگان این ماده است با ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات اخیر ارزی بخش خرید آنلاین موقتا غیرفعال است، لطفا جهت استعلام قیمت و خرید با شماره‌های دفتر و یا تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۴۶۷۱۹۲ تماس حاصل فرمایید.

وضعیت انبار: موجود

برقراری تماس

برقراری تماس جهت سفارش
سلام
1
مشاوره آنلاین
خرید آنلاین گلایسین
۰۹۱۲۵۴۶۷۱۹۲